Опис продукції
LFP акумулятори пакет 12В 24В
Потужність 150 Ох при стабільній доставці електроенергії
Оснащений клітинами LifePO4 ступеня A, ця упаковка забезпечує 150AH повністю корисної ємності (1920 р. ВВ. При 12 В) з безперервним струмом розряду 100A (приплив до 300A протягом 1 секунди). Він живить пристрої з середини-високого попиту, такі як кондиціонери RV, морські холодильники та інвертори 1500 Вт для чутливої електроніки. Наприклад, пристрій 200 Вт працює ~ 9,6 годин на повну плату, забезпечуючи постійну продуктивність для поїздок на вихідні або щоденному використанні.
Довговічна хімія LifePO4
Спроектовано протистояти5, 000+ глибокі цикли при 100% DODзберігаючи 80% ємність після 10+ років, що перевищує свинцеві кислотні батареї (300-500 циклів при 50% DOD). Його нетоксична, не розпусна конструкція виключає ризики витоку кислоти, що робить його безпечнішим для закритих приміщень, таких як шафи RV або шафки для човнів.
Інтегровані BM для комплексного захисту
Особливості aБагатошарова система управління акумуляторамиЦе захищає від перенапруження, перенапруження, перенапруження та коротких схем. БМ включає:
Балансування клітинДля вирівнювання ефективності та продовження тривалості життя.
Моніторинг температуриз порігами відсічення (0 градусів для зарядки, від -20 градусів до 60 градусів для розряду).
Пасивне охолодженнячерез вентильований кожух для запобігання перегріву в обмежених умовах.
Легкий та космічний дизайн
Важить18-28 кг(50-70% легше, ніж альтернативи свинцю-кислоти) та вимірює ~ 483 x 170 x 240 мм, встановлення стандартних відсіків акумуляторів у RV, причепах або сонячних установах. Живний корпус ABS або алюмінієвого корпусу чинить опір впливу та вібрацій, забезпечуючи довговічність у мобільних додатках.
Гнучка зарядка та сумісність
ПідтримуєШвидка зарядка(0-80% за 3-4 години з зарядним пристроєм 50A) і працює з контролерами сонячних зарядів 12В, зарядними пристроями та генераторами транспортних засобів. Він підтримує 95%+ ефективність в обидва кінці, критичні для максимізації енергії в сонячних або резервних системах.
Параметр продуктів
| Номінальна напруга | 12V/24V |
| Номінальна здатність | 100ah 200ah |
| Життя циклу | >3000 циклів @ 1c 100% DOD |
| Ефективність заряду | 100% @0.5C |
| Ефективність розряду | 96~99% @1C |
| Напруга заряду | 14.6±0.2V |
| Струм заряду | 60A |
| Макс. Струм заряду | 120A |
| Напруга скорочення заряду | 15.6±0.2V |
| Безперервний струм | 100A |
| IP -клас | IP65 |

Характеристики продукції
Деталі зовнішності акумулятора
Для того, щоб сприяти вашому транспорту, Кехенг розробив ручку. Коли вам потрібно зробити виробництво саморобки, акумулятор LFP може бути розібраний, і ви можете необов’язково встановити індикатори живлення акумулятора та різні типи пробки або інтерфейси зв'язку.

























Фабрики сонячної енергії вивчають інноваційні моделі фінансування, щоб зробити сонячні інвестиції більш здійсненними. Такі варіанти, як угоди про придбання електроенергії (PPA) та угоди про оренду, дозволяють більше підприємств та власників будинків використовувати сонячну енергію.
Популярні Мітки: 12В LIFEPO4 Акумулятор 150AH Pack, Китай 12В LIFEPO4 Акумулятор 150AH Виробники пакетів, постачальники
















