Опис продукції
Акумулятор LFP 12V 200AH
- Mруда Безпечніше:Літій-залізофосфат має надстабільність і безпеку, його непросто піддати ударам і вибуху.
- Висока ефективність розряду:вища швидкість, ніж літій-іонні батареї
Параметр продуктів
| Номінальна напруга | 12V |
| Номінальна ємність | 200 Ач |
| Енергія | 2400 Вт-год |
| Внутрішній опір (AC) | Менше або дорівнює 20 мОм |
| Цикл життя | >2000 циклів @ 1C 100% DOD |
| Місяці Саморозряд | <3% |
| Ефективність заряду | 100% @0.5C |
| Струм заряду | 60A |
| Макс. Струм заряду | 120A |
| Напруга відключення заряду | 15.6±0.2V |
| Безперервний струм | 100A |
| Максимальний імпульсний струм | 120A(<3s) |
| Напруга відсічення розряду | 8V |
| Температура заряду | 0 градусів до 55 градусів (32F до 131F) при 60±25% відносної вологості |
| Клас IP | Ступінь захисту IP65 |

Характеристики продукції
Програма моніторингу батареї в режимі реального часу
Батарея lifepo4 може бути оснащена додатковою системою моніторингу батареї, яка може відображати стан батареї в реальному часі на вашому мобільному телефоні, включаючи стан батареї, ефективність елемента батареї та температуру внутрішнього робочого середовища батареї.
Деталі зовнішнього вигляду акумулятора
Інтерфейс оболонки батареї LFP використовує гвинтові канавки з високоякісних провідних матеріалів.

























Як сонячні панелі сприяють екологічній стійкості?
Сонячні панелі зменшують залежність від викопного палива, знижують викиди парникових газів і зменшують загальний вплив на навколишнє середовище.
Який вуглецевий слід виробництва сонячних панелей?
Хоча вуглецевий слід пов’язаний з виробництвом, він значно нижчий порівняно з виробництвом енергії з викопного палива протягом життєвого циклу панелей.
Чи підлягають переробці сонячні панелі?
Так, сонячні панелі підлягають переробці, і багато компонентів можна відновити та повторно використати.
Наскільки сонячні панелі можуть зменшити вуглецевий слід мого будинку?
Сонячні панелі можуть значно зменшити ваш вуглецевий слід, виробляючи чисту відновлювану енергію.
Чи потрібно для обслуговування сонячних панелей багато води?
Сонячні батареї вимагають мінімум води для обслуговування, в першу чергу для очищення.
Популярні Мітки: 200AH Lifepo4 Prismatic Battery Pack, Китай 200AH Lifepo4 Prismatic Battery Pack виробники, постачальники














