Опис продукції
Акумулятор LFP 24V 100AH
- Подовжений термін служби:Літій-залізо-фосфатні батареї мають життєвий цикл у два-чотири рази довший, ніж літій-іонні. Частково це пояснюється тим, що літій-залізо-фосфатний варіант більш стабільний при високих температурах, тому вони стійкі до перезарядження. Крім того, літій-залізо-фосфатні батареї можна зберігати довше без погіршення.6000+ циклів.
- менше забруднення навколишнього середовища:з нетоксичними матеріалами: залізом, графітом і міддю.
- Mруда Безпечніше:Літій-залізофосфат має надстабільність і безпеку, його непросто піддати ударам і вибуху.
- Висока ефективність розряду:вища швидкість, ніж літій-іонні батареї
Параметр продуктів
| Номінальна напруга | 24V |
| Номінальна ємність | 100 Ач |
| Енергія | 2400 Вт-год |
| Внутрішній опір (AC) | Менше або дорівнює 20 мОм |
| Цикл життя | >2000 циклів @ 1C 100% DOD |
| Місяці Саморозряд | <3% |
| Ефективність заряду | 100% @0.5C |
| Ефективність розряду | 96~99% @1C |
| Напруга заряду | 14.6±0.2V |
| Режим зарядки | {{0}}.2C до 14,6V, потім 14,6V, струм заряду до 0,02C(CC/CV) |
| Струм заряду | 60A |
| Макс. Струм заряду | 120A |
| Напруга відключення заряду | 15.6±0.2V |
| Безперервний струм | 100A |
| Максимальний імпульсний струм | 120A(<3s) |
| Напруга відсікання розряду | 8V |
| Температура заряду | 0 градусів до 55 градусів (32F до 131F) при 60±25% відносної вологості |
| Температура нагнітання | Від -20 градусів до 60 градусів (-4F до 140F) при 60±25% відносної вологості |
| Температура зберігання | Від -20 градусів до 45 градусів (-4F до 113F) при 60±25% відносної вологості |
| Клас IP | IP65 |

Характеристики продукції
Програма моніторингу батареї в режимі реального часу
Батарея lifepo4 може бути оснащена додатковою системою моніторингу батареї, яка може відображати стан батареї в реальному часі на вашому мобільному телефоні, включаючи стан батареї, ефективність елемента батареї та температуру внутрішнього робочого середовища батареї. Це дозволяє краще зрозуміти стан батареї, тим самим оптимізуючи ефективність використання батареї та захищаючи батарею, продовжуючи термін служби батареї та заощаджуючи витрати на електроенергію.
Деталі зовнішнього вигляду акумулятора
Інтерфейс оболонки батареї LFP використовує гвинтові канавки з високоякісних провідних матеріалів. Розмір провідних матеріалів і гвинтових канавок також можна налаштувати відповідно до ідей замовника. Щоб полегшити ваше транспортування, keheng розробив ручку. Коли вам потрібно зробити саморобне виробництво, батарею LFP можна розібрати, і за бажанням ви можете встановити індикатори заряду батареї та різні типи розеток або комунікаційних інтерфейсів.

























Популярні Мітки: глибокий цикл 24v 100ah lifepo4 акумулятор, Китай глибокий цикл 24v 100ah lifepo4 акумулятор виробники, постачальники















